Egitimyonetimi.org satışa sunulmuştur. İletişime geçmek için tıklayınız

Yayın İlkeleri

  • Yazarlar, T.C. Anayasasına ve toplumun; dini, örfi ve ahlaki her türlü hassasiyetine saygı duymakta ve içeriklerini oluştururken bu hassasiyetlere bağlı kalarak yayın yapmaktadır.
  • EgitimYonetimi.Org, telif haklarına ve yasalarına bağlıdır. Dolayısıyla sergilenmiş hak ihlalleri varsa, bunları bize bildirerek, ihlalleri engellememize yardımcı olabilirsiniz. 
  • EgitimYonetimi.Org’da yayınlanan içerikler, yazarlarının kendi kanaatlerince oluşturulmuş içeriklerdir. Dolayısıyla yazılan yazılar müelliflerini bağlar. 
  • Toplumsal bir fayda oluşturmak maksadıyla; dergilerden, kitaplardan ve makalelerden alıntılanan içerikler halisane niyetlerle alıntılanmıştır. Bundan kâr devşirmek gibi bir gayretimiz de imkanımız da yoktur. Siteye başvuran kişilere derli toplu bir literatür sunabilmek maksadıyla bazı kaynaklardan alıntılar yapılmıştır. Ancak bu alıntıların kaynağı belirtilmekte olup ve tam metni karşılamayacak şekilde kısmen alıntılamalar yapılmaktadır. Yine de rahatsızlık uyandıran bir içerik varsa bizle iletişime geçerek içeriği kaldırmamızı sağlayabilirsiniz.
  • EgitimYonetimi.Org’a içerik göndermek için kullanılacak adres “egitimyonetimiorg@gmail.com“dur. Gönderilecek yazıların Word dosyası halinde gönderilmesi gerekmekte, ayrıca 12 puntoluk Times New Roman yazı stili tercih edilmesi istenmektedir. (Gönderilecek yayınların içerisinde ad, soyad ve email adresi bulunmalıdır.) 
  • EgitimYonetimi.Org’un hiçbir vakıfla, üniversiteyle, dernekle ve siyasi partiyle ilişiği yoktur. EgitimYonetimi.Org, bir ideolojiyi barındırmaz ve bir fikri empoze etmeye kalkmaz. Yalnızca akademik değer taşıyan her türlü fikir ve ürüne sonsuz değer vermektedir. 
  • EgitimYonetimi.Org’a gönderilen yazılar TDK Yazım Kılavuzu’na uymak zorundadır. Editörler tarafından, yazının bütünlüğünü bozmayan küçük düzeltmeler yapılabilir.
    Son güncelleme: 14.09.2017 – 16.40